Bumpon

Samoprzylepne nakładki ochronne Bumpon

Nakładki ochronne Bumpon 3M mogą służyć jako poduszki pod nogi różnych urządzeń, zderzaki i elementy dystansowe. Pochłaniają one drgania i hałas, można je mocować na prawie wszystkich rodzajach wyrobów. Nakładki Bumpon są wykonywane z poliuretanu, który ma doskonałe własności przeciwpoślizgowe i nie niszczy współpracującej powierzchni. Są zaopatrzone w powłokę z trwałego kleju. Nie starzeją się, nie twardnieją i nie pękają, są odporne na działanie większości rozpuszczalników. Dają się łatwo mocować i nie rzucają się w oczy.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki wyeliminowaniu wszystkich dotychczasowych podstawek mocowanych na wkręty, nity czy na wcisk jest to prosty sposób oszczędzania czasu i pieniędzy. Nie ma potrzeby wykonywania otworów i pracochłonnego wkręcania wkrętów. Wystarczy zdjąć folię ochronną i przykleić zderzak Bumpon w odpowiednim miejscu.

Estetyka produktu

Nakładki ochronne Bumpon stanowią nowy element konstrukcyjny umożliwiający polepszenie estetyki wyrobu już w trakcie projektowania.

Jako amortyzujące poduszki przeciwpoślizgowe

Do urządzeń gospodarstwa domowego, maszyn do szycia, komputerów, kalkulatorów, telefonów, odbiorników telewizyjnych, instrumentów muzycznych, sprzętu Hi-Fi itp. Montowane również na blatach, powierzchni płyt roboczych, płytkach obwodów drukowanych itp.

Jako zderzaki i odboje o wysokiej trwałości

Do drzwi,
szuflad,
okien,
ścian,
mebli
i innego sprzętu domowego.

Bogactwo kolorów i kształtów

Nakładki ochronne Bumpon są produkowane w szerokim asortymencie kolorów (nie wyłączając nakładek przezroczystych), kształtów i wielkości, a także mogą być wykrawane według indywidualnych wymagań nabywcy. Przezroczyste podstawki przeznaczone w szczególności są do stosowania na powierzchni wyrobów ze szkła i akrylu. Zarówno materiały poliuretanowego zderzaka czy poduszki jak i warstewki kleju są odporne na starzenie i nie żółkną. Standardowy asortyment konstruktorski obejmuje najczęściej stosowane zderzaki i podstawki okrągłe, kwadratowe i prostokątne w gamie obejmującej kolory szary, brązowy, biały, czarny i przezroczysty. Są one produkowane w różnych wymiarach średnic, wysokości i szerokości.

Zderzaki i poduszki ochronne – Bumpon na zamówienie

Istnieje możliwość określenia przez zamawiającego kształtu i koloru zderzaków (przy spełnieniu warunku minimalnej wielkości dostawy*). Zamawiający może dokładnie dobrać kolor zderzaka do swojego wyrobu i zaprojektować kształt zderzaka czy poduszki już we wczesnej fazie projektowania.Więcej informacji w katalogu:
BUMPON samoprzylepne nakładki ochronne